این مطلب ۹۸ بار خوانده شده
مسئول سازمان اردویی خوزستان:

کاظمین به سفر عتبات افزوده شد/۲هزار نفر کربلایی می شوند

نادر محمد میسی، مسئول سازمان اردویی خوزستان در گفت و گو با خبرنگار راهیان نور گفت: طی سفر به عتبات هماهنگی های لازم جهت اسکان و تغذیه ۲هزار زائران صورت گرفت و زیارت کاظمین نیز به این دوره اضافه شد.
نسخه مناسب چاپ

نادر محمد میسی، مسئول سازمان اردویی خوزستان گفت: امسال نیز همچون سال های قبل سفر زیارتی بسیجیان کم بضاعت و یا بی بضاعت به زیارت عتبات عالیات در نظر گرفته شد که ببا هماهنگی با حج و زیارت این سفرها صورت می گیرد.
وی بیان داشت: امسال ۲ هزار نفر از بسیجیان استان خوزستان به زیارت عتبات عالیات در کشور عراق خواهند رفت و شهرهای نجف، کوفه، کربلا و کاظمین را زیارت خواهند کرد.
محمد میسی افزود: هزینه این سفر برای هر نفر ۵۰۰ هزار تومان است که نسبت به سال گذشته با وجود افزوده شدن سفر کاظمین تغییر نکرده است و مابقی هزینه ها توسط فرماندهی سپاه خوزستان تأمین می شود.
وی با اشاره به اینکه این سفر ۵ روزه است گفت : کاروان ها ۲ شب نجف ، ۲ شب کربلا و روز آخر را در کاظمین خواهند بود و به کشور بازخواهند گشت.
مسئول سازمان اردویی خوزستان گفت: در هر دوره اعزام ۳ کاروان چهل نفره اعزام می شوند که سهمیه نواحی و رده ها ابلاغ شده  و این اعزام ها به صورت خانوادگی می باشد.
وی افزود ک مدیر کاروان ها از مدیران کاروان های حج و زیارت هستند که دارای مجوز می باشند و آشنا به مسائل کشور عراق و نقاط زیارتی می باشند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.