این مطلب ۱۳۷ بار خوانده شده

دریافت ۳۴۰ گیگ اطلاعات شهدای مدافع حرم خوزستان

مدیر فرهنگی سازمان اردویی،برادر شیخی در گفت و گو با خبرنگار راهیان نور گفت : بیش از ۳۴۰ گیگ اطلاعات از شهدای مدافع حرم خوزستان از ستاد مردمی کنگره شهدای مدافع حرم خوزستان دریافت شد.
نسخه مناسب چاپ

مدیر فرهنگی سازمان اردویی،برادر شیخی گفت: جمع آوری اطلاعات شهدای مدافع حرم خوزستان از چند ماه پیش جهت تولید نرم افزار این عزیزان برای معرفی هر چه بهتر آنها در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت : از طرق مختلف جهت دریافت اطلاعات شهدا اقدام شد که می توان به دریافت اطلاعات از فضای مجازی ، درخواست از خانواده شهدا و اطلاع رسانی عمومی و در آخر دریافت اطلاعات از کمیته شهدای مدافع حرم خوزستان اشاره کرد.

شیخی افزود: پیش از این نیز بیش از ۴۰ گیگ اطلاعات از خانوده محترم برخی از شهدای مدافع حرم خوزستان برای ما ارسال شده است که با دریافت اطلاعات کمیته شهدای مدافع حرم خوزستان این میزان به بیش از ۳۴۰ گیگ ارتقاء یافته است.

مسئول فرهنگی اردویی خوزستان در پایان خاطر نشان کرد : از همه عزیزان اعم از خانواده محترم شهدا، دوستان، همرزمان و عموم مردم که اطلاعاتی نظیر:زندگینامه، وصیتنامه، دست نوشته، خاطره، عکس، فیلم، صوت و ... از این عزیزان دارند درخواست می کنیم برای ما و یا قسمت اردویی ناحیه بسیج شهر خود ارسال بفرمایند تا به اردویی خوزستان ارسال کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.