این مطلب ۲۸۶ بار خوانده شده
مسئول کمیته خادمین شهدای خواهر

خواهران خادم تا کنون طی ۵ بازه اعزام شدند

مسئول کمیته خادمین شهدای خوزستان ، خواهر تاجدینی در گفت و گو با خبرنگار راهیان نور از اعزام خادمین خواهر در ۵ بازه زمانی تا کنون خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

مسئول کمیته خادمین شهدای خوزستان ، خواهر تاجدینی در گفت و گو با خبرنگار راهیان نور از اعزام خادمین خواهر در ۵ بازه زمانی تا کنون خبر داد.

تاجدینی گفت : خواهرانی خادم اهوازی پیش از شروع بازه های ملی جهت خدمت در یادمان هویزه با توجه به حضور زوار در آن یادمان اعزام شدند و از بیست و نهم بهمن تا ۳ اسفند به خدمت مشغول شدند.

وی در خصوص اعزام های دیگر افزود : در بازه اول اعزام یک خواهر خادم از شوشتر ، در بازه دوم نیز ۴ نفر از خواهران بهبهانی به هویزه و شلمچه اعزام شدند.

مسئول کمیته خادمین شهدای خوزستان که مسئول کمیته خادمین کشور را هم به عهده دارد بیان داشت : یادمان شهدای ذوالفقاریه در اولین سال پذیرش خادم خواهر شاهد حضور ۲ خادم خرمشهری بود که به خدمت پرداختند.

وی گفت : بازه سوم اعزام نیز خواهرانی از اندیمشک و دزفول به تعداد ۶ نفر در یادمان شرهانی از چهاردهم تا بیست اسفند به خدمت به زائران شهدا پرداختند.

وی در ادامه بیان داشت : بازه چهارم ۳ نفر از خادمین شهدای دانشجو امیدیه ای و ۲ نفر از دانشجویان ایذه در یادمان های هویزه و ذوالفقاریه در لباس خادمی شهدا ارائه خدمت دادند.

خانم تاجدینی در پایان یاد آور شد : در یادمان های اروند و فتح المبین روزانه ۲۳ خادم خواهر خوزستانی خدمت می کنند و در اروند پنجاه خواهر خادم اروندکناری به صورت متناوب حضور خواهند داشت.  

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.