این مطلب ۱۱۴ بار خوانده شده
سردار ادیبی عنوان کرد:

حضور خودجوش بیش از ۵ هزار زائر خارجی در راهیان نور

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: سال‌های گذشته هم ما زائران مختلفی از کشورهای دیگر داشتیم اما امسال به حجم آن افزوده شده است. سال گذشته تا پایان فروردین قریب ۵ هزار زائر خارجی در راهیان نور شرکت کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار راهیان نور و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی راهیان نور، سردار نادر ادیبی، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور، با اشاره به استقبال زائران سایر کشورها از راهیان نور جنوب کشور گفت: زائران بسیاری از کشورهای مختلفی از جمله کشورهای مقاومت منطقه مثل بحرین و یمن و عراق و کشورهایی از قاره‌های اروپا، آسیا و افریقا در اردوهای راهیان نور حضور دارند. حضور کاروان‌هایی از کشورهای دیگر خودجوش است و این زائران با تقاضای خودشان به مناطق عملیاتی آمده و در کاروان های راهیان نور حضور پیدا می‌کنند.

وی افزود: این حضور خودجوش برای کسب فضیلت‌های دفاع مقدس و مباحثی از دوران جنگ تحمیلی است که این زائران یا قبلا با آن مباحث آشنا شده‌اند و یا چیزی شنیده‌اند که برای مشاهده آن رهسپار این سفرها می‌شوند. آن‌ها می‌خواهند اسرار پیروزی ملت ایران را درک کنند.

سردار ادیبی در ادامه تصریح کرد: سال‌های گذشته هم ما زائران مختلفی از کشورهای دیگر داشتیم اما امسال به حجم آن افزوده شده است. که همه آن‌ها هم عمدتا برای آشنایی با نحوه رزم ملت ایران، آشنایی با شخصیت شهدا و مدیریت دفاع مقدس در راهیان نور حضور پیدا می‌کنند. سال گذشته تا پایان فروردین قریب ۵ هزار زائر خارجی در راهیان نور شرکت کردند. احتمالا امسال این آمار افزایش پیدا می‌کند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.