این مطلب ۱۴۶ بار خوانده شده
تا ۱۵ مرداد

بیش از ۱۲۵ نفر به عتبات عالیات اعزام می شوند

به گزارش خبرنگار راهیان نور ، تا ۱۵ مرداد امسال بیش از ۱۲۵ نفر از بسیجیان استان از طریق سازمان اردویی به سفر عتبات عالیات مشرف می شوند.
نسخه مناسب چاپ

مسئول عملیات اردویی خوزستان ، برادر میرعلی پور در گفت و گو با خبرنگار راهیان نور از اعزام دو کاروان از بسیجیان استان خوزستان به عتبات عالیات در نیمه مرداد ماه خبر داد.
وی بیان داشت : از سال ۹۲ اعزام به عتبات عالیات در دستور کار اختیاری و ابتکاری راهیان نور خوزستان قرار گرفت که به این واسطه بساری از بسیجیان استان و سایر استان ها با کمترین هزینه ممکن به این سفر معنوی اعزام شدند .
میرعلی پور گفت : با اعزام مردادماه، وارد ۱۹ امین ماه اعزام این اردوها می شویم که در هر ماه از یک تا چند کاروان به این سفر مقدس اعزام شدند .
وی دلیل عدم اعزام در ماه های دیگر را نا امن بودن عراق در برهه ای که به واسطه حضور نیروهای داعش ایجاد شده بود را عنوان کرد و افزود: با برطرف شدن مشکل امنیت توسط نیروهای مدافع حرم و بسیج مردمی و ارتش عراق بستر اعزام مجدد محیا شد.
مسئول عملیات اردویی خوزستان گفت : هزینه دریافتی از هر نفر برای این اردوها فقط ۵۵۰ هزار تومان است که با اعزام های مشابه حج و زیارت تفاوتی حدود ۴۰۰ هزار تومانی دارد و این به دلیل کاهش هزینه اعزام بسیجیان به این اردو ها است .
وی خاطر نشان کرد : در مدت ۶ شب و ۵ روز اعزام زائران ، بسیجیان به کربلا ، نجف ، کوفه و کاظمین سفر خواهند کرد و به زیارت ائمه و مناطق مقدس عراق خواهند رفت .
وی در پایان افزود : با اعزام مرداد ماه امسال ۱۲۷ نفر از بسیجیان به این سفر معنوی اعزام خواهند شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.