این مطلب ۵۰ بار خوانده شده
مسئول سازمان اردویی خوزستان:

اردوهای تابستانه برگزار خواهند شد

مسئول سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری سپاه ولی عصر (عج) خوزستان ، برادر نادر محمد میسی ، در گفت و گو با خبرنگار کوله بار بیان داشت : در تابستان بسیجیان مشتاق به صورت متمرکز و غیر متمرکز در قالب اردوهای تابستانه اعزام می شوند . این اردوها به صورت اردوهای شهرستانی ، استانی و کشوری برگزار می گردد .
نسخه مناسب چاپ

مسئول سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری سپاه ولی عصر (عج) خوزستان ، برادر نادر محمد میسی ، در گفت و گو با خبرنگار کوله بار بیان داشت : آغاز فصل تابستان و تعطیلی مدارس و دانشگاه ها باعث گردید که هر ساله اردوهای مختلف فرهنگی ، زیارتی ، سیاحتی و آموزشی در سراسر کشور آغاز و بسیجیان مشتاق به صورت متمرکز و غیر متمرکز در قالب اردوهای یک روزه ، دو روزه و ۴ روزه به این اردوها اعزام شوند . این اردوها به صورت اردوهای شهرستانی ، استانی و کشوری برگزار می گردد .

وی افزود : با توجه به برنامه ریزی ها و هماهنگی های صورت گرفته و تیم های فرهنگی و پشتیبانی قوی در این اردوها ، امیدواریم به نتایج دلخواه در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی برسیم و شور و نشاط خوبی را در جوانان و نوجوانان ایجاد کنیم .

وی خاطر نشان کرد : مقاصد این سفرها با توجه به ظرفیت های استانی و نقاط خوش اب و هوای استان در نوار شمال و شمال غرب استان برای اردوهای شهرستانی و استانی بسیار مناسب است و برنامه های کشوری نیز استان های همدان و خراسان از جمله مقاصد سفر خواهند بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.