گزارشی از خادمین شهدا

از خادمی شهدا تا یاری مستضعفان

گزارشی از یاری رساندن خادمین شهدای آبادانی به مردم آبادان در این روزهای بی آبی آن دیار .

این روزها که خبر از وضعیت بحرانی آب در شهرهای خرمشهر و آبادان قهرمان بر سر زبان ها و رسانه های خبری است خادمین شهدا که به واسطه دمخور بودن با شهدا خوی آنان را در یاری رساندن به محرومان در خود نهادینه کرده اند دست به کار شدند و با بر تن کردن لباس خادمی شهدا و خدمت به محرومان ، آب های معدنی را که از نهادهای دولتی و کمک های مردمی جمع آوری کرده اند به دست محرومان در مناطق کمتر برخوردار آبادان می رسانند .

مسئول سازمان اردویی شهرستان آبادان در گفت و گو با کوله بار گفت : ما چون ظرفیت استفاده از خادمین شهدا بسیار محدود و فقط در برهه ی راهیان نور خلاصه شده بود برنامه هایی برای بکارگیری ظرفیت این عزیزان بکار بردیم.

رضایی بیان داشت : از جمله اقدامات خادمین شهدا آبادان دیدار هر چهارشنبه با یک خانواده شهید آبادانی است که الحمدلله استقبال خوبی هم داشته است .

وی افزود : در مشکل پیش امده برای آب آبادان یک برنامه خود جوش تدارک دیده شد و خادمین شهدا با جمع اوری کمک های مردمی و نهاد های دولتی آب های معدنی را به نقاط کمتر برخوردار شهر کوچه به کوچه و خیابان به خیابان می رسانند.

رضایی گفت : در هر روز 10 تا 20 نفر جهت این عملیات آب رسانی از خادمین شهرستان استفاده می شود و این کار که 1 هفته شروع شده تا وصل شدن نهایی آب شیرین شهر ادامه خواهد داشت .

https://khouzestan.koolebar.ir/node/682

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)