در قالب مهر درخشان

بیش از 1190 نفر مشهد اولی به مشهد اعزام شدند

به گزارش خبرنگار کوله بار خوزستان ، در قالب طرح مهر درخشان بیش از 1190 نفر افراد بالای 40 سال به مشهد مقدس اعزام شدند .

مسئول عملیات سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری سپاه خوزستان برادر میرعلی پور در گفت و گو با خبرنگار کوله بار گفت : از ابتدای سال 97 تا به امروز 1192 نفر افراد بالای 40 سال که تا کنون به مشهد مقدس اعزام نشده بودند در قالب طرح مهر درخشان به این سفر معنوی اعزام شدند .

میرعلی پور گفت : ملاک انتخاب این افراد صرفا افراد 40 ساله به بالا که تا کنون به زیارت امام رضا (ع) نرفته بودند بود و هیچ محدودیت جنسیتی ، قومی و همچنین الزامی برای داشتن کارت و مدارک بسیجی آنها نبود .

مسئول عملیات سازمان اردویی سپاه خوزستان بیان داشت : این افراد که به مدت 3 روز و 4 شب در مشهد مقدس حضور داشتند از شهرهای حمیدیه ، آبادان ، شادگان ، دشت آزادگان ، باغملک ، باوی ، اهواز ، کارون و رامهرمز بودند که طبق اولویت درخواست آنها به این سفر معنوی اعزام شدند .

وی افزود : این عزیزان طبق نظر مسئولین اعزام آنها به وسیله اتوبوس یا قطار اعزام شدند و سعی بر این بود که هیچ مبلغی از این نفرات که عمدتا از قشر ضعیف جامعه بودند دریافت نشود .

میرعلی پور اذعان داشت : این برنامه مهر درخشان با همکاری بسیج و آستان قدس انجام شده است که اعزام و اسکان توسط بسیج و غذای متبرک حرم را آستان قدس متقبل شده بود .

وی در پایان با تأیید این طرح گفت : امیدواریم در سال آینده با توجه به محرومیت استان ، توجه بیشتری از حیث سهمیه ، کمک هزینه سفر به استان خوزستان شود تا بتوانیم در این راستا خدمتی به مردم عزیز و مقاوم خوزستان کرده باشیم .

https://khouzestan.koolebar.ir/node/735

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)