مسئولیت مدیر کاروانی شهید مدافع حرم علیرضا حاجیوند قیاسی

به گزارش خبرنگار کوله بار خوزستان ، اکثر شهدای مدافع حرم و بلکه شاید بشود گفت همه شهدای مدافع حرم ایرانی با راهیان نور و برنامه های اردویی یک تناسبی دارند و اکنون در خصوص شهید مدافع حرم علیرضا حاجیوند قیاسی ببینید .

شهید مدافع حرم علیرضا حاجیوند قیاسی از شهدای شهرستان دزفول است که در سال 94 در جریان عملیات آزاد سازی شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا به همراه لشکر خوزستان با عنوان فاتحین خوزستان شرکت داشت و در 12/11/94 به فیض شهادت نائل آمد .

ایشان به تخصص دیده بان در گردان توپخانه فعالیت داشت و جزو اولین شهدای این عملیات بودند چرا که می بایست برای داشتن دید بهتر و گرا دادن به توپخانه نزدیک ترین محل به دشمن که اشراف دیداری داشته باشند حاضر می بود.

این شهید عزیز نیز که خود در یکی از شهرهایی است که به حق می بایست یک یادمان خاص آن - با وجود کثرت موشک باران حزب بعث عراق - بوجود می آمد تا از مقاومت آن شهر بیشتر بگویند در برنامه های اردویی ، راهیان نور شرکت فعال داشت . به نحوی که در یک سند که به دست تحریریه سایت رسیده است مسئول کاروان مشهد در سال 89 را به عهده داشته است .

[[{"fid":"892","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"شهید علیرضا حاجیوند قیاسی","field_file_image_title_text[und][0][value]":"شهید علیرضا حاجیوند قیاسی"},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"شهید علیرضا حاجیوند قیاسی","field_file_image_title_text[und][0][value]":"شهید علیرضا حاجیوند قیاسی"}},"link_text":null,"attributes":{"alt":"شهید علیرضا حاجیوند قیاسی","title":"شهید علیرضا حاجیوند قیاسی","style":"height: 359px; width: 500px; border-width: 1px; border-style: solid; margin: 1px;","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

اکثر شهدای مدافع حرم و به قول مسئول سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری سپاه و بسیج ، سردار سلیمانی همه شهدای مدافع حرم حداقل یک بار به راهیان نور اعزام شدند یا مسئولیتی داشتند . این شهید عزیز نیز در برنامه های اردویی سازمان اردویی خوزستان فعال بود و به عنوان مدیر کاروان نیز به ارائه خدمت به زائران امام رضا (ع) پرداخته است .

https://khouzestan.koolebar.ir/node/736

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)