در بازه اول اعزام خادمین

اعزام 155درصدی خادمین شهدای خوزستان

به گزارش خبرنگار کوله بار خوزستان در بازه اول اعزام خادمین شهدا ، کمیته خادمین شهدای خوزستان 155 درصد اعزام داشت.

مسئول کمیته خادمین شهدای خوزستان برادر طاهری پور در گفت و گو با خبرنگار کوله بار خوزستان بیان داشت : با توجه به اعزام 31 نفری خادمین شهدای خوزستان در بازه اول و با توجه به سهمیه 20 نفری ابلاغی کمیته مرکزی خادمین به حمدالله توانستیم 155 درصد اعزام را داشته باشیم .

طاهری گفت : بسیار خرسندیم که با توجه به اینکه خوزستان پایتخت دفاع مقدس است و مقصد عمده راهیان نور عمومی خوزستان است و نیز با توجه به استقبال گسترده خادمین شهدا نیاز است سهمیه ابلاغی به این استان بیشتر از پیش باشد.

وی ادامه داد: اولین بازه اعزام از 7 اسفند آغاز شد و تا 17 اسفند ادامه خواهد داشت در حالی که اعزام بازه دوم از امروز 12 اسفند خواهد بود که مجددا 20 نفر سهم خوزستان است که تا دیروز 25 نفر اسم نوشته اند .

مسئول کمیته خادمین خوزستان افزود : عمده نفرات اعزامی از خادمین اعزام اولی هستند که شامل اقشار مختلفی همچون دانش آموز، دانشجو و مشاغل آزادند و تعداد 5 نفر به صورت استقراری به عنوان خادم در کمیته خادمین شهدای خوزستان مستقر خواهند بود .

وی بیان داشت : این نفرات به پادگان شهید محلاتی ، یادمان بیت المقدس که مرکز کمیته خادمین جهت توجیح برنامه ها ، تجهیز و اعزام به یادمان ها و اردوگاه ها اعزام شدند. 

طاهری پور در پایان بیان داشت : این خادمین از نواحی امام علی (ع) ، امام حسین (ع) ، امیدیه ، اندیمشک ، ایذه ، بهبهان ، دزفول ، رامشیر ، رامهرمز ، شوش ، شوشتر ، ماهشهر ، و هفتگل هستند که در بازه اول اعزام شدند .

https://khouzestan.koolebar.ir/node/732

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)