بنر روز ملی راهیان نور و جشنواره ملی سرزمین نور

به گزارش خبرنگار راهیان نور ، واحد فرهنگی سازمان اردویی خوزستان اقدام به طراحی بنر روز ملی راهیان نور و جشنواره ملی سرزمین نور کرد .

مسئول فرهنگی سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت : با توجه به نزدیک شدن به 20 اسفند روز ملی راهیان نور ، این قسمت اقدام به طراحی بنر جهت نصب در بیلبرد مرکز شهر کرده است .

شیخی بیان داشت : در این بنر سعی شده است از نماد های دفاع مقدس و بیانات رهبری و نیز به جهت اطلاع رسانی روز ملی راهیان نور و همچنین آغاز جشنواره ملی سرزمین نور اطلاعاتی به شهروندان داده شود .

وی گفت : روز ملی راهیان نور به همراه اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی سرزمین نور از 20 تا 28 اسفند سال جاری در اردوگاه شهید باکری خرمشهر با حضور عموم مردم و مسئولین لشکری و کشوری از ساعت 19 برگزار خواهد شد .

[[{"fid":"894","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"روز ملی راهیان نور","field_file_image_title_text[und][0][value]":"روز ملی راهیان نور"},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"روز ملی راهیان نور","field_file_image_title_text[und][0][value]":"روز ملی راهیان نور"}},"link_text":null,"attributes":{"alt":"روز ملی راهیان نور","title":"روز ملی راهیان نور","style":"width: 650px; height: 244px;","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

 

https://khouzestan.koolebar.ir/node/737

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)