این مطلب ۱۶۶ بار خوانده شده
گزارشی از خادمین شهدا

از خادمی شهدا تا یاری مستضعفان

گزارشی از یاری رساندن خادمین شهدای آبادانی به مردم آبادان در این روزهای بی آبی آن دیار .
نسخه مناسب چاپ

این روزها که خبر از وضعیت بحرانی آب در شهرهای خرمشهر و آبادان قهرمان بر سر زبان ها و رسانه های خبری است خادمین شهدا که به واسطه دمخور بودن با شهدا خوی آنان را در یاری رساندن به محرومان در خود نهادینه کرده اند دست به کار شدند و با بر تن کردن لباس خادمی شهدا و خدمت به محرومان ، آب های معدنی را که از نهادهای دولتی و کمک های مردمی جمع آوری کرده اند به دست محرومان در مناطق کمتر برخوردار آبادان می رسانند .

مسئول سازمان اردویی شهرستان آبادان در گفت و گو با کوله بار گفت : ما چون ظرفیت استفاده از خادمین شهدا بسیار محدود و فقط در برهه ی راهیان نور خلاصه شده بود برنامه هایی برای بکارگیری ظرفیت این عزیزان بکار بردیم.

رضایی بیان داشت : از جمله اقدامات خادمین شهدا آبادان دیدار هر چهارشنبه با یک خانواده شهید آبادانی است که الحمدلله استقبال خوبی هم داشته است .

وی افزود : در مشکل پیش امده برای آب آبادان یک برنامه خود جوش تدارک دیده شد و خادمین شهدا با جمع اوری کمک های مردمی و نهاد های دولتی آب های معدنی را به نقاط کمتر برخوردار شهر کوچه به کوچه و خیابان به خیابان می رسانند.

رضایی گفت : در هر روز ۱۰ تا ۲۰ نفر جهت این عملیات آب رسانی از خادمین شهرستان استفاده می شود و این کار که ۱ هفته شروع شده تا وصل شدن نهایی آب شیرین شهر ادامه خواهد داشت .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.