این مطلب ۱۸۳۹ بار خوانده شده
۱۷ بهمن

۲۵۰۰ ورزشکار و فرزندان پاسدار به راهیان نور اعزام می شوند

به گزارش خبرنگار کوله بار خوزستان ، ۲۵۰۰ نفر از فرزندان پاسداران سراسر کشور ۱۷ بهمن در خلال برگزاری جشنواره ورزشی به راهیان نور اعزام می شوند.
نسخه مناسب چاپ

مسئول سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری خوزستان، برادر محمدمیسی گفت : با توجه به اینکه امسال جشنواره ورزشی فرزندان پاسداران سراسر کشور در استان خوزستان برگزار می گردد و نیز با توجه به همزمانی این مسابقات با ایام راهیان نور ، ان شاء الله از ۱۷ بهمن با شروع مسابقات اعزام این عزیزان به مناطق دفاع مقدس را شاهد خواهیم بود.

محمد میسی بیان داشت : مقدمات اسکان و پذیرایی از این عزیزان که از سراسر کشور حضور خواهند داشت در ایام مسابقات و راهیان نور تدارک دیده شده است و طی چند جلسه مسئولیت های هر رده برای این برنامه مشخص شده است که سازمان اردویی خوزستان اسکان و برنامه ریزی اردوی راهیان نور آنان را بر عهده خواهد داشت .

مسئول سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری خوزستان گفت : این جشنواره فرصت خوبی است که جوانان نسل چهارم و پنجم انقلاب با دلاورمردی پدران و برادران خود در جبهه های حق علیه باطل آشنا شوند و برخی از این دلاورمردی ها را در قالب نمایش رزمی فرهنگی خواهند دید .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.