این مطلب ۱۸۵۳ بار خوانده شده
در قالب مهر درخشان

بیش از ۱۱۹۰ نفر مشهد اولی به مشهد اعزام شدند

به گزارش خبرنگار کوله بار خوزستان ، در قالب طرح مهر درخشان بیش از ۱۱۹۰ نفر افراد بالای ۴۰ سال به مشهد مقدس اعزام شدند .
نسخه مناسب چاپ

مسئول عملیات سازمان اردویی ، راهیان نور و گردشگری سپاه خوزستان برادر میرعلی پور در گفت و گو با خبرنگار کوله بار گفت : از ابتدای سال ۹۷ تا به امروز ۱۱۹۲ نفر افراد بالای ۴۰ سال که تا کنون به مشهد مقدس اعزام نشده بودند در قالب طرح مهر درخشان به این سفر معنوی اعزام شدند .

میرعلی پور گفت : ملاک انتخاب این افراد صرفا افراد ۴۰ ساله به بالا که تا کنون به زیارت امام رضا (ع) نرفته بودند بود و هیچ محدودیت جنسیتی ، قومی و همچنین الزامی برای داشتن کارت و مدارک بسیجی آنها نبود .

مسئول عملیات سازمان اردویی سپاه خوزستان بیان داشت : این افراد که به مدت ۳ روز و ۴ شب در مشهد مقدس حضور داشتند از شهرهای حمیدیه ، آبادان ، شادگان ، دشت آزادگان ، باغملک ، باوی ، اهواز ، کارون و رامهرمز بودند که طبق اولویت درخواست آنها به این سفر معنوی اعزام شدند .

وی افزود : این عزیزان طبق نظر مسئولین اعزام آنها به وسیله اتوبوس یا قطار اعزام شدند و سعی بر این بود که هیچ مبلغی از این نفرات که عمدتا از قشر ضعیف جامعه بودند دریافت نشود .

میرعلی پور اذعان داشت : این برنامه مهر درخشان با همکاری بسیج و آستان قدس انجام شده است که اعزام و اسکان توسط بسیج و غذای متبرک حرم را آستان قدس متقبل شده بود .

وی در پایان با تأیید این طرح گفت : امیدواریم در سال آینده با توجه به محرومیت استان ، توجه بیشتری از حیث سهمیه ، کمک هزینه سفر به استان خوزستان شود تا بتوانیم در این راستا خدمتی به مردم عزیز و مقاوم خوزستان کرده باشیم .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.